Mediniai langai taupo šilumą, saugo patalpas nuo kaitros ir užtikrina optimalų komfortą!

JŪSŲ IŠLAIDAS MAŽINANTYS MEDINIAI LANGAI

Pristatome vieną iš 2015 metais įgyvendintų MEGRAME MEDIS projektų Vilniuje – 15 butų gyvenamasis namas Antakalnio mikrorajone, išsiskiriantis nepriekaištinga darbų ir panaudotų medžiagų kokybe.

MEGRAME MEDIS mediniai langai ir rėminės konstrukcijos lauko durys pagaminti iš ekologiškos medienos, turinčios FSC sertifikatą. Naudotas 94 mm profilis iš 4 sluoksnių dygiuotos klijuotos pušies tašo. Medinių langų ir lauko durų padengimui naudota keturių sluoksnių dažymo sistema pagal Vokietijos dažų gamintojo Remmers RSG technologiją. Tai patvarūs ir ekologiški vandens pagrindo dažai, kurie itin tolygiai padengia medinį paviršių, greitai džiūsta ir yra ilgai išliekančių spalvų.

Šiame name sumontuoti MEGRAME MEDIS mediniai langai su hermetiškais 42 mm pločio trijų stiklų paketais su šiltu termo rėmeliu. Šiems stiklo paketams gaminti parinkti stiklai su specialia selektyvine „Clima guard 1.0″ danga, kurie vasarą patalpas žymiai geriau saugo nuo saulės kaitros, lyginant su įprastais saulės kontrolės stiklais, o žiemą iš jų neišleidžia šilumos.

Rūpestingai pagaminti MEGRAME MEDIS mediniai langai efektyviai sumažina Jūsų išlaidas būsto šildymui žiemą, o vasarą – jo vėsinimui.

MEGRAME MEDIS mediniai langai nėra vien tik architektūros elementas, puošiantis Jūsų namus, tai ir interjero detalė, sukurianti komfortišką atmosferą patalpų viduje Jums ir Jūsų vaikams.


NAUJIENOS