Apie mus

MEGRAME MEDIS įkurta 1999-11-02, šiandien mes esame viena didžiausių ir pažangiausių medinių langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Mūsų gaminama produkcija yra gerai žinoma ne tik vietinėje, bet ir kitose kokybę vertinančiose rinkose – savo gaminius eksportuojame į daugiau nei 16 užsienio šalių.

Medinių langų gamybos tradicijas puoselėjame beveik 3 dešimtmečius. Didžiuojamės savo aukštos kompetencijos specialistų komanda, kuri nuolatiniu tobulėjimu ir išskirtinės kokybės produkcijos kūrimu, leido mums tapti lyderiaujančia medinių langų gamintoja Baltijos šalyse.

Mūsų gaminiai dėl pažangos gamyboje, diegiamų inovacijų ir aukštos kokybės ne kartą buvo įvertinti Lietuvos „Metų gaminio“ apdovanojimu.


0

Metų patirtis rinkoje

0

Eksporto kryptys

0

Įgyvendinti projektai Lietuvoje

0

Oficialios atstovybės Lietuvoje

GAMYBOS PATIRTIS IR INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

AUKŠTOS KOKYBĖS SERTIFIKUOTA PRODUKCIJA

MAKSIMALUS KOMFORTAS IR PUIKI INVESTICIJA

Tvarūs gaminiai bei aplinkai draugiški gamybos procesai yra vienas pagrindinių mūsų prioritetų, kuriais vadovaujamės, siekdami kurti vertę savo klientams. Todėl, pasitelkdami ilgametę patirtį, nuolat tobuliname gamybos procesus, modernizuojame įrengimus ir diegiame inovatyvius sprendimus, kurie leistų kurti aukštos kokybės gaminius mūsų klientams.

Gaminamai produkcijai taikome itin griežtą kokybės kontrolę. Visi gaminiai yra testuojami ir sertifikuojami notifikuotose laboratorijose bei ženklinama CE atitikties ženklu. Bendrovė yra įdiegusi Kokybės vadybos ISO 9001 sertifikatą, mediniai langai ir durys gaminami iš FSC sertifikuotos medienos žaliavos.

Visi mediniai langai ir durys gaminami iš natūralių, patvarių ir energiją taupančių medžiagų. Gaminiai yra kokybiški, šilti, todėl ilgaamžiai ir tvarūs – sukurti taip, kad tarnautų dešimtmečius. Nesudėtinga medinių langų ir durų priežiūra padeda užtikrinti visapusišką komfortą patalpose.