Jau ketvirtą kartą laimėtas aukso medalis už šilčiausią medinį langą

AUKSO medalis „LMG 2012” rinkimuose

Pristatome savo kruopštaus darbo ir ilgametės patirties vaisių – jau ketvirtą kartą laimėtą aukso medalį „LIETUVOS METŲ GAMINIO” rinkimuose.

2012 m. gruodį įmonei apdovanojimas įteiktas už šilčiausią standartizuotą medinį ,,Euro 110M” langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas yra 45 proc. geresnis už iki šiol sukurto standartinio medinio lango. KTU Architektūros ir Statybos Institute atliktų tyrimų duomenimis,šio lango šilumos perdavimo koeficientas yra 0,78 W/(m2∙K)

Šilto ,,Euro 110M” lango techninės charakteristikos atitinka vis labiau ir Lietuvoje populiarėjančių ,,pasyviųjų” namų stiklinimui skirtiems langams keliamus reikalavimus. Tai namai, kurių šildymo ar vėsinimo energetinės sąnaudos yra minimalios, todėl tokiems namams stiklinti reikalingi langai, pasižymintys ne didesniu nei 0,8 W/(m2∙K) šilumos perdavimo koeficientu.

UAB „Megrame Medis” turėdami didžiulę standartinių ir nestandartinių sprendimų patirtį, labai aukštas gamybinės kompetencijas bei išskirtines technines galimybes, Lietuvos ir užsienio šalių klientams siūlo tobulą produktą, pasižymintį ypatingu funkcionalumu bei kurio eksploatavimo laikas gali siekti 100 ir daugiau metų. 


NAUJIENOS