Šiltas ir patikimas, modernus ir ilgaamžis mūsų naujausias kūrinys Jūsų naujajam būstui

Šilčiausia naujiena – EURO 94 medinis langas!

Nuolat ieškome tobulesnių techninių sprendimų, suteikiančių galimybę ne tik pakeisti gaminio vaizdą, bet ir išgauti tvirtumą, ilgaamžiškumą, geriausias šilumines ir kitas eksploatacines savybes. Šių metų pradžioje atnaujinome savo medinių langų profilius ir jau dabar siūlome rinktis iš keturių variantų: „Euro 48″ , „Euro 78″ , „Euro 110″ ir naujausio – „Euro 94” . Naujieji profiliai nuo ankstesniųjų skiriasi iš esmės. 

Tarpinės – sandaresniam langui. Naujuosiuose profiliuose atsirado papildoma – staktos – tarpinė (6). Ji saugo šilumą, kad ši neišspruktų pro konstrukciją, t. y. ši tarpinė užtikrina sandarumą, neleidžia pro varčios ir staktos sandūrą prasiskverbti krituliams ar vėjui.  

Dar viena tarpinė naudojama po stiklajuoste (8). Ankstesniuose profiliuose šioje vietoje būdavo sandarinimo „virvė”. Toks patobulintas sprendimas leidžia išvengti skersvėjo iš po stiklajuostės – mat tarp jos ir stiklo paketo vis tiek lieka, nors ir nedidelis, tačiau – tarpas. Suvienodintos, didesniu plotu priglundančios naujo tipo (specialios lenktos formos) abi varčios tarpinės, prisispaudžiančios prie staktos kampu (7), užtikrina stipresnį, todėl sandaresnį lango varčios uždarymą.
 
Šiuolaikiško dizaino siauresnio profilio nuolaja (5) atitolina šalčio tiltelį nuo pagrindinės tarpinės. Taip naujoji nuolaja prisideda, kad peršalimas per rėmą būtų kuo mažesnis. Beje, šių profilių pagrindas (2) naudojamas ir specialiai senamiesčiui (visuose kultūros paveldo, istoriniuose ir kaimo turizmo tipo objektuose) skirtiems langams gaminti: sudėtingesnė dviguba rėmo profiliuotė suteikia galimybę langus pritaikyti įvairių laikotarpių pastatams, priderinant prie bendro estetinio vaizdo. Naujajame profilyje galima montuoti ir didelį svorį išlaikančią furnitūrą (11), pavyzdžiui, vyrius. Tai saugo nuo rėmų išlūžimo dėl svorio, suteikia daugiau varstymo galimybių, todėl, savaime suprantama, langai su tokia furnitūra gerokai saugesni bei patogesni. 

Platesnis ir gilesnis stiklo paketas – šilčiau. Naujasis profilis yra platesnis, todėl į jį galima įdėti ir storesnius, taigi šiltesnius, stiklo paketus iki 52 mm storio (9). Dar vienas pakeitimas, padėjęs pagerinti lango šilumines savybes, – stiklo paketo įstatymo vietos pagilinimas (3). Ankstesniuose languose į lango rėmą jis įsiterpdavo iki 18 mm, dabartiniuose – iki 20 mm. Nors 2 mm skirtumas neatrodo didelis, jis padeda atitolinti šilumos tiltelį – sumažina stiklo paketo peršalimą per skiriamąjį rėmelį, o kartu – ir tikimybę, kad ant jo krašto išilgai stiklajuostės kaupsis kondesatas. Beje, naujojoje profilio konstrukcijoje dėl įgilinto stiklo paketo vidinė sandarinimo siūlė (10) yra siauresnė: mažiau matomas „silikono siūlas” atrodo kur kas estetiškiau. 

Rėmas – patvarumas ir estetika. Nemažai ir paties rėmo profilio patobulinimų. Platesnis profilis – „Euro 94″ – gaminamas iš 4 sluoksnių kltaijuoto tašo (12), kad lango konstrukcija būtų stabili ir tvirta, nesideformuotų dėl aplinkos poveikio. Naujo profilio šonuose frezuojami 3 (anksčiau buvo 2) montavimo ir jungiamieji grioveliai (1). Jie padeda sandariau ir stabiliau sujungti konstrukcijas, taip pat užtikrina geresnį montavimo putų sukibimą su profiliu. Pasikeitus profilių konfigūracijai, naują vietą už pagrindinės tarpinės gavo ir kondensato griovelis (4), kuris reikalingas tam, kad susikaupęs vanduo nutekėtų į lauko pusę ir nekenktų lango rėmui. 

Nauji įrankiai ir staklės, optimizuota gamyba, patobulinti profiliai, virstantys aukščiausios kokybės langais.


NAUJIENOS