Aukštesnių kokybinių parametrų mediniai langai

Atsinaujinusi medinių langų gamyba

Kokybiškam langų profilių atnaujinimui  ir pagerinimui prireikė patobulinti ne tik techninius sprendimus, imta vadovautis nauju požiūriu į langų gamybos organizavimą.

Pirmiausia, MEGRAME MEDIS įsigijo naujus aukščiausios klasės šveicariškus itin tikslius ir patikimus kaip garsieji šios šalies bankai bei laikrodžiai įrankius, medžio apdirbimo stakles.

Antra, pakeista ir pati gamyba – technologiškai pranašesnė ir labiau automatizuota įranga leido sutaupyti vietos, patogiau ir nuosekliau išdėstyti darbo vietas, sumažinti žmonėms tenkantį darbo krūvį.

Automatizuota linija apima beveik visas gamybos operacijas: langas per cechą keliauja judančiu takeliu ir keltuvais (anksčiau naudoti vežimėliai). Net ir labai didelius stiklo paketus į rėmą galima įstatyti su mažiausiu žmogaus įsikišimu – didžiąją darbo dalį atlieka galingas vakuuminis keltuvas. Pagaminti langai net pakuojami kitaip – kur kas saugiau ir sandariauautomatizuotas vyniojimas užtikrina standesnį plėvelės įtempimą, o ištisinis viso rėmo perimetro apgaubimas specialia kartonine pakuote  gabenant langą apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų visą rėmą, ne tik kampus.

Visos šios įgyvendintos priemonės akivaizdžiai palengvino žmonių darbą, gerokai sumažino tikimybę, kad gamybos proceso metu kuris nors elementas bus netyčia pažeistas ar net sugadintas. Juo labiau kad ir galutinė produkcijos kokybės kontrolė taip pat atnaujinta ir gerokai patobulinta. Tad nieko nuostabaus, kad mažiau pavargstantys darbuotojai yra atidesni, labiau susikaupę, o gaminiai, pasiekiantys statomus namus, – dar kokybiškesni. Ir – o tai tikrai maloniausia – nė kiek ne brangesni! 


NAUJIENOS