Medinės MEGRAME MEDIS terasos durys - patraukli interjero detalė

Kaip išsirinkti terasos duris?

Pro varstomas, stumdomas terasos duris gali būti tiesiai išeinama į lauką, terasą arba iš kambario į balkoną. Medinės terasos durys įprastai būna įstiklintos, tad per jas patenka daugiau šviesos, o dėl galimybės pagaminti jas didesnių gabaritų nei lauko durys, ir pasirinkti norimą slenksčio aukštį (žemesnį ar aukštesnį) – vis dažniau jos tampa itin patrauklia interjero dalimi. Šias duris galima nustumti, atidaryti, bei atverti vertikaliai, nustatatant mikroventiliacijos padėtį – ir taip patogiai vėdinti patalpas. Tokio varstymo medinės durys yra praktiškas sprendimas, kai patalpose nėra varstomų langų, o vėdinimui naudojamos durys. 

KAIP IŠSIRINKTI TERASOS DURIS?

Norint išsirinkti geriausią sprendimą medinėms terasos durims svarbu atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Reikalingą praėjimo plotį. Kokia terasinių durų funkcija? Ar jos tarnaus tik kaip išėjimas, ar yra pageidavimas jas plačiai praverti siekiant sujungti vidaus ir lauko erdves?
  • Valdymo paprastumą. Kas dažniausiai jas varstys, ar reikia, kad jas varstytų vaikai, ar yra poreikis jas rakinti iš išorės?
  • Kainą. Kiek lėšų galite tam skirti, nes skirtingų sistemų kaina gali ženkliai skirtis?
  • Slenksčio aukštį. Ar tarp lauko ir vidaus bus daug judama? Ar bus stumdomi staliukai ar pan.? Galbūt reikalingas ypač žemas slenkstis judėti neįgaliesiems?
  • Charakteristikų ypatumus. Ar yra ypatingi saugos ar akustikos reikalavimai? Didesnis maksimalus varčios svoris leidžia stiklinti sunkiais stiklo paketais, didinant durų garso izoliaciją, saugumą.
  • Vieta patalpoje. Kai reikia taupyti vietą patalpoje ir nėra galimybės pasirinkti varstomų ar sulankstomų terasos durų, siūlome ištraukiamas nustumiamas arba pakeliamas nustumiamas duris, kurios stumdomos lygiagrečiai nevarstomai daliai ir atvėrus neužima vietos patalpos viduje.

NAUJIENOS