SAUGOTE PASTATO AUTENTIŠKUMĄ? KURIATE IŠRAIŠKINGĄ NAMŲ CHARAKTERĮ?

CHARAKTERINGI MEDINIAI LANGAI

Suteikite papildomo žavesio mediniams langams ir lauko durims, papuošdami juos dailiomis medinėmis ar aliumininėmis juostelėmis.

MEGRAME MEDIS mediniai langai gaminami tik su kokybiškais ir šilumą taupančiais stiklo paketais, kurie gali būti dekoruojami medinėmis ar aliumininėmis juostelėmis – taip subtiliai atskleidžiamas namų interjero ir eksterjero žavesys, suformuojamas savitas charakteris. Be to, mediniai langai su (mediniais) padalinimais lengvai pritaikomi istorinio kultūros paveldo pastatams, kuriems taikom griežti statybiniai reikalavimai.

Dekoratyvinės dalijamosios juostelės gali būti klijuojamos ant stiklo (medinės trijų tipų juostelės) arba stiklo paketo viduje (aliumininės). Jas galima pritaikyti ir prie aliuminiu kaustytų medinių langų.

MEDINIŲ DEKORATYVINIŲ JUOSTELIŲ TIPAI (klijuojamos ant stiklo)

Dekoratyvinių medinių juostelių aukštis gali būti nuo 12 mm iki 16 mm.

ALIUMININIŲ DEKORATYVINIŲ JUOSTELIŲ TIPAI (tvirtinamos stiklo paketo viduje)

Dekoratyvinės aliumininės juostelės tvirtinamos medinio lango stiklo paketo viduje. Dekoratyviniai stiklo paketai gaminami jų viduje įmontuojant dekoratyvinio padalinimo elementus stiklo paketo gamybos metu.

Stiklo paketo viduje esantys dekoratyviniai dalinimai gali būti: 8 mm pločio auksinės arba bronzinės spalvos; 8 mm arba 25 mm pločio baltos, rudos arba auksinės spalvos.

Dekoratyviniai dalinimai tiek ant stiklo, tiek stiklo paketo viduje gali būti Jums reikiamo trankumo. 

Charakteringi MEGRAME MEDIS mediniai langai – tai technologijų ir inovacijų, rinktinių ir ilgaamžių medžiagų bei stiprios darbuotojų komandos derinys. Kompanijos langų gamybos srities išmanymas patvirtinimas produkcijos ir galimų įgyvendinti konstrukcijų sprendimų gausa.


NAUJIENOS