Aliuminiu kaustyti mediniai langai bei durys bus tinkami Jums ne vieną dešimtmetį

MEDINIAI LANGAI – GYVENIMUI BE RŪPESČIŲ!

Aliuminiu kaustyti mediniai langai bei durys bus tinkami Jums ne vieną dešimtmetį – aliumininis ekranas medinį rėmą patikimai apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, todėl apie langų ar durų restauraciją nereikės net pagalvoti.

Visi MEGRAME MEDIS Euro linijos mediniai langai ir durys iš išorinės pusės gali būti kaustomi aliuminiu – universalia „GUTMANN” CORA vokiška sistema, taip sujungiamos dvi itin kokybiškos medžiagos, išnaudojant jų geriausias eksploatacines savybes. Dažytas aliuminio profilis užtikrina visišką medinių langų eksploatavimo komfortą, nes mediniai langai tampa maksimaliai ilgaamžiški ir lengvai prižiūrimi. Tai itin šiuolaikiškas sprendimas, sujungiantis modernią pastato eksterjero architektūrą ir klasikiniu namų jaukumu alsuojantį interjerą.

Aliuminis visiškai uždengia ir apsaugo medieną iš išorės nuo žalingų aplinkos veiksnių: ultravioletinių spindulių, lietaus, vėjo, šalčio, tačiau neapkrauna varstomų dalių papildomu svoriu. Lengva, tvirta „GUTMANN” CORA aliuminio sistema tvirtinama prie medinės dalies specialiais laikikliais, paliekant tarp aliuminio ir medienos oro tarpus – taip užtikrinamas kondensato pasišalinimas, ir užkertamas kelias drėgmės kaupimuisi ant rėmo.

Pasirinkus tokį MEGRAME MEDIS medinio lango ar durų išbaigtumą, ateityje nebereikia papildomai rūpintis jų išorės priežiūra. Tinkamai ir laiku prižiūrimų medinių langų tarnavimo laikas siekia 60 metų, o aliuminiu kaustytų – daugiau nei 80 metų*. 

Pagrindiniai privalumai:

  • Aliuminiu kaustyti mediniai langai ir durys – ilgalaikė investicija be jokių rūpesčių!
  • „GUTMANN” aliuminio profilis lengvai uždedamas ant lango rėmo ir tuo pačiu, jį galima naudoti kaip renovacinę sistemą jau sumontuotiems langams atnaujinti;
  • Aliuminė, užapvalinta nuolaja, montuojama and staktos, užtikrina perteklinės drėgmės pasišalinimą;
  • Staktos ir varčios aliuminio briaunos pasvirusios 20o kampu, todėl nuo išorinių paviršių greičiau pasišalina vanduo, sniegas ir nešvarumai;
  • Aliuminio profilio kampai sujungiami itin tiksliai 45o kampu;
  • „GUTMANN” CORA aliuminio konstrukcija turi specialią medienos vėdinimo sistemą;
  • Itin platus išorės aliuminio spalvų pasirinkimas pagal RAL paletę bei neribota langų formų, dydžių pasiūla: apvalūs, arkiniai, trapeciniai aliuminiu kaustyti mediniai langai ar durys.

Aliuminiu kaustyti MEGRAME MEDIS mediniai langai ir durys – tvirta, saugi ir ilgaamžė konstrukcija, puikios šilumos izoliavimo savybės ir natūralios, sertifikuotos, ilgaamžės medžiagos garantuoja estetiką ir komfortą Jūsų namuose.

     

* Šaltinis: „Life Cycle Assessment of timber, modified timber and aluminium-clad timber windows”. Report for the Wood Window Alliance, June 2013. 


NAUJIENOS