Originali pastato architektūra ir išskirtinė medinių langų išdėstymo grafika

Juodi mediniai langai – akį traukiantis akcentas!

Pristatome vieną iš naujausių MEGRAME MEDIS įgyvendintų projektų Kaune. Tai išskirtinės architektūros gyvenamasis namas, kuriame išdėstyti mediniai langai ir jų dydis sukuria įdomią fasado grafiką

Mediniams langams, lauko ir terasos durims panaudotos tamsesnės spalvos medžiagos – visi gaminiai dažyti tiek iš lauko, tiek iš vidaus pilka spalva (RAL 7024) ir taip sukuriamas darnumo jausmas, žiūrint į bendrą pastato fasadą.

Mediniams langams pasirinktas EURO 78 profilis iš trijų sluoksnių FSC sertifikuotos klijuotos medienos tašo (dygiuota pušis), stiklinimui panaudotas 3 stiklų 42 mm storio šiltas stiklo paketas, užpildytas argono dujomis. Šios kompozicijos medinio lango šilumos laidumo koeficientas Uw = 1,0 W/(m2K). O pasirinkus storesnio profilio medinius langus su, atitinkamai, storesniais stiklo paketais, galime pasiekti gaminio šilumos laidumo koeficientą Uw = 0,78 W/(m2K).

* MEGRAME MEDIS įmonėje pagaminti patobulinto profilio EURO mediniai langai užtikrina iki 48% didesnę šilumos izoliaciją. Būtent taip pagaminti mediniai langai ir durys ženkliai sumažina šildymo išlaidas ir padidina Jūsų nekilnojamojo turto vertę. 


NAUJIENOS