Nepriekaištingas lango sandarumas net šalčiausiu metų laiku

Sandarūs langai – jaukiems namams!

Triguba medinių langų sandarinimo sistema – genialus sprendimas, užtikrinantis nepriekaištingą lango sandarumą net šalčiausiu metų laiku.

Šiuolaikiniai mediniai langai – sudėtinga konstrukcija, kurioje kiekvienas sistemos elementas turi savo paskirtį ir yra vienodai svarbus gaminio ilgaamžiškumui: pradedant stiklo paketu, baigiant furnitūra ir tarpinėmis, o pastarosios yra nepakeičiamos, kuriant jaukius ir šiltus namus.

Pagrindinė lango tarpinės atliekama funkcija – užtikrinti sandarumą, o tuo pačiu ir komfortą.

Mūsų, kaip gamintojų, tikslas – maksimaliai eliminuoti drėgmės, vėjo, vėsos ir triukšmo prasiskverbimą pro langus į patalpų vidų, ir atvirkščiai – sulaikyti šiltą patalpos orą, kad šis neišeitų į lauką.

Tikslui pasiekti, įgyvendinome šiuos uždavinius: visuose naujausio EURO profilio mediniuose languose naudojame TRIGUBĄ (trijų tarpinių) sandarinimo sistemą – siekiant sandarumo bei kuo geresnio šilumos perdavimo koeficiento rodiklio; dedame kokybiškas Vokietijos gamintojo „DEVENTER” sandarinimo tarpines.

Tai minkštos ir elastingos, didesniu plotu priglundančios tarpinės iš TPE (termoplastic elastomeras) medžiagos. Šios tarpinės turi maksimalų eksploatacijos laiką ir pasižymi padidintu mechaniniu patvarumu ir atsparumu neigiamam drėgmės ir šalčio poveikiui. 

Lango tarpinės tvirtinamos rankiniu būdu lango profilyje tarp lango rėmo ir varstomos dalies jo gamybos metu: 2 kontūrai tarpinių tvirtinami varčioje, o trečias – staktoje. Tarpinės eina per visą langų perimetrą. Dėka to, darinėjant langą tarpinės dirba skirtingomis kryptimis ir užtikrinamas lango sandarumas iki 600Pa – tai pats efektyviausias pasirinkimas.  

Tarpinių spalvos: balta, ruda, smėlio, juoda.

Suteikiama net 5 metų garantija.


NAUJIENOS