Naujausias technologijų pasiekimas – idealiai nudažytos vidaus durys

Žvilgsnis į vidaus durų gamybą

MEGRAME MEDIS vadovaujasi aukštais darbo kokybės standartais ir nuolat investuoja į inovatyvią techniką. Šiandien pristatome naujai įsigytą vidaus durų apdailai skirtą italų gamintojo VIDALI FINISHING gaminių dažymo ir džiovinimo kamerą, kuri užtikrina nepriekaištingą vidaus durų apdailą bei sveiką darbo aplinką.

Gaminių dažymo kamera sudaro trys pagrindinės zonos:

1. Gaminių pakrovimo ir iškrovimo zona;

2. Gaminių dažymo zona;

3. Gaminių džiovinimo zona.

Gaminiai pakrovimo/iškrovimo zonoje yra pakraunami į specialius vežimėlius, kurias yra transportuojami į dažymo zoną. Šioje zonoje, prancūzų gamintojo Kremlin-Rexson dažymo įranga, gaminiai yra gruntuojami arba dažomi. Moderni vėdinimo-šildymo įranga palaiko optimalią oro temperatūrą ir užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją šioje zonoje, o dėka oro filtravimo sistemos yra maksimaliai eliminuojama dulkių atsiradimo tikimybė ant vidaus durų. Atlikus gruntavimo ar dažymo darbus gaminiai toliau yra transportuojami į uždarą džiovinimo zoną, kurioje vyksta galutinis gaminio džiovinimo procesas.

Mūsų gaminamų vidaus durų dažymui yra naudojamos italų gamintojo MILESI poliuretaniniai gruntai ir dažai, kurie yra spalvinami visomis RAL ar NCS palečių spalvomis.
Gruntas užtikrina gaminio paviršiaus vienodumą ir tinkamumą dažymui, padeda dažams geriau sukibti su dažomu paviršiumi bei garantuoja patrauklesnę spalvą bei blizgesį.

 

PRIVALUMAI: 

1. Inovatyvi, konvejerinė dažymo linija.

2. Saugi ir patogi darbo aplinka.

3. Nepriekaištingas gaminių paviršius: lygus, vienodas, be dulkių.

4. Paviršiaus atsparumas.

5. Patraukli gaminių spalva ir blizgumas.


NAUJIENOS