15 butų gyvenamasis namas Vilniuje

Pristatome vieną iš 2015 metais įgyvendintų MEGRAME MEDIS projektų Vilniuje – 15 butų gyvenamasis namas Antakalnio mikrorajone, išsiskiriantis nepriekaištinga darbų ir panaudotų medžiagų kokybe.

MEGRAME MEDIS mediniai langai ir rėminės konstrukcijos lauko durys pagaminti iš ekologiškos medienos, turinčios FSC sertifikatą. Naudotas 94 mm profilis iš 4 sluoksnių dygiuotos klijuotos pušies tašo. Medinių langų ir lauko durų padengimui naudota keturių sluoksnių dažymo sistema pagal Vokietijos dažų gamintojo Remmers RSG technologiją. Tai patvarūs ir ekologiški vandens pagrindo dažai, kurie itin tolygiai padengia medinį paviršių, greitai džiūsta ir yra ilgai išliekančių spalvų.

Šiame name sumontuoti MEGRAME MEDIS mediniai langai su hermetiškais 42 mm pločio trijų stiklų paketais su šiltu termo rėmeliu. Šiems stiklo paketams gaminti parinkti stiklai su specialia selektyvine „Clima guard 1.0″ danga, kurie vasarą patalpas žymiai geriau saugo nuo saulės kaitros, lyginant su įprastais saulės kontrolės stiklais, o žiemą iš jų neišleidžia šilumos.